oranjepalace
Welkom bij Oranje Palace
Officieel Ksa-vergund casino

Welkom bij Oranje Palace

Speel je favoriete slots en livespellen bij een vergunde Nederlandse online casino ervaring. Oranjepalace Online staat klaar met topproviders en snelle uitbetalingen, en met de Oranjepalace Apk speel je ook onderweg verder.

Welkomstbonus tot€250+ Free Spins bij eerste storting
Claim je bonus
18+ | Speel bewust | Min. €10 storting

Free Spins & Promoties

Bij Oranje Palace staat de rol nooit stil, want dankzij de Oranjepalace Free Spins acties blijft het aanbod continu vernieuwd. Elke week staat er een nieuwe actie klaar, zoals de Weekend Bonus met 50 Free Spins op Hades Hot Roller 3x3 vanaf een storting van €50.

Casino Oranjepalace draait elke dag het Lucky Wheel, waarbij je bij een storting in de afgelopen 30 dagen kans maakt op gratis spins met slechts 1x wagering. Dagelijks keert bovendien de 10% Daily Bonus terug, goed voor tot €50 extra op je stortingen.

Spelers die liever puur op slots inzetten vinden bij Oranjepalace Casino Online releases van Pragmatic Play, Play'n GO, Hacksaw Gaming en Relax Gaming, telkens gekoppeld aan actuele promoties.

  • Dagelijkse Lucky Wheel draai
  • Wekelijkse Free Spins acties
  • 10% Daily Bonus tot €50

Welkomstbonus Overzicht

Nieuwe spelers ontvangen bij Oranje Palace een Oranjepalace Casino Bonus van 100% tot €250 op hun eerste storting. Je activeert de bonus al vanaf een minimale storting van €10, waarna het bedrag direct wordt bijgeschreven op je speelsaldo.

De bonus kent een wagering-eis van 30x, wat betekent dat het bonusbedrag plus de storting dertig keer rondgespeeld moeten worden voordat uitbetaling mogelijk is. Dit geldt voor slots van onder meer Yggdrasil, Wazdan en Playson, terwijl livecasinospellen vaak minder of niet meetellen.

Casino Oranjepalace biedt daarnaast een aparte Sportsbook welkomstbonus: zet €1 in en ontvang 3 x €14 aan Free Bets, eveneens vanaf een storting van €10. Zo kun je zowel op de slots als op de sportmarkten direct van start met extra speelbudget.

Voorwaarden & Limieten

Top picks
Oranjepalace Free Spins minimale storting€50
Wagering Weekend Bonus1x
Wagering Oranjepalace Online Casino welkomstbonus30x
Maximale welkomstbonus€250
Lucky Wheel voorwaardeStorting in afgelopen 30 dagen
Oranjepalace algemene leeftijdsgrens bonussen24+
Netto stortingslimiet 18-24 jaar€300 per maand
Netto stortingslimiet 24+€700 per maand
Oranjepalace uitbetalingstermijn24-48 uur
Geldigheid Casino Oranjepalace bonus30 dagen

Veelgestelde Vragen

Hoe activeer ik de Bonus Oranjepalace welkomstpakket?
Maak een account aan, stort minimaal €10 en de 100% bonus tot €250 wordt automatisch bijgeschreven zodra je storting is verwerkt.
Kan ik Oranjepalace Online ook gratis uitproberen?
Veel slots zijn beschikbaar in demomodus, zodat je zonder storting kunt wennen aan providers als Evolution en EGT Digital voordat je echt geld inzet.
Is Casino Oranjepalace veilig en gelicentieerd?
Ja, het platform opereert onder een vergunning van de Nederlandse Kansspelautoriteit, uitgegeven op 20 september 2022 onder nummer 1631/01.272.522.
Hoe lang duurt het wagering van de Oranjepalace Casino Online bonus?
Afhankelijk van je inzetgedrag en de wagering-eis van 30x kan dit enkele dagen tot enkele weken duren, met een geldigheid van 30 dagen.
Welke betaalmethoden werken bij Oranjepalace Casino?
Je kunt onder meer terecht bij iDEAL, bankoverschrijving en gangbare e-wallets, waarbij stortingen doorgaans direct worden verwerkt.

Inzetvereisten Uitgelegd

Elke Oranjepalace Bonus komt met een duidelijke inzetvereiste, ook wel wagering genoemd, die bepaalt hoe vaak je het bonusbedrag moet omzetten voordat opname mogelijk is. Bij de welkomstbonus geldt een 30x wagering over bonus plus storting, terwijl dagelijkse acties zoals de 10% Daily Bonus slechts 1x rondgespeeld hoeven te worden.

Niet elk spel telt even zwaar mee: videoslots van Stakelogic en Endorphina dragen doorgaans 100% bij, terwijl livecasinotafels van Evolution vaak op 10% of lager staan. Dit is bepalend voor spelers die snel aan Oranjepalace Online Casino voorwaarden willen voldoen.

Let op de 30 dagen geldigheidstermijn: bonusgeld dat niet op tijd is omgezet, vervalt automatisch. Oranjepalace Casino Online toont de voortgang van je wagering altijd overzichtelijk in je accountoverzicht, zodat je precies weet hoeveel er nog resteert.

Lopende Acties & Loyaliteit

Naast de welkomstbonus draait Oranjepalace het hele jaar door met de Palace Races toernooien, waarbij providers als RubyPlay, Playson en Pragmatic Play om prijzenpotten tot €4.000,00 strijden. Spelers verzamelen punten door slots van de deelnemende provider te spelen en klimmen zo op de ranglijst.

Regelmatig verschijnt er ook een Oranjepalace Bonus Code actie rond specifieke sportevenementen, zoals de €2 Free Bet per doelpunt tijdens Liverpool tegen Manchester City. Zulke acties worden ruim van tevoren aangekondigd via de website en e-mail.

Trouwe spelers bij Oranjepalace Online profiteren verder van de dagelijkse Lucky Wheel en periodieke reload bonussen, waardoor het aanbod altijd vers blijft. Oranjepalace Online Casino werkt hierbij samen met Hacksaw Gaming en Wazdan voor exclusieve toernooirondes.

Welkomstbonus In Detail

Top picks
Type bonusOranjepalace Welcome Bonus
Bonuspercentage100%
Maximaal bedrag€250
Minimale storting€10
Wagering-eis30x bonus + storting
Geldigheidsduur30 dagen
Leeftijdseis bonus24+
Beschikbaar bijOranjepalace Online Casino
Sportsbook alternatief3 x €14 Free Bets
PlatformOranjepalace Casino